Warsztatowiec.info

Najnowsze artykuły

Targi dla profesjonalistów

Targi Inter Cars są ważnym i wyczekiwanym wydarzeniem zarówno dla producentów części, jak i dla klientów. Są bowiem okazją do spotkań, podczas których przekazywane są informacje na temat nowości produktowych i technologicznych a także poszerzyć można swą wiedzę techniczną.

 Tegoroczne, 16 Targi Części Zamiennych i Wyposażeni Warsztatów organizowane przez firmę Inter Cars odbędą się w dniach 22-24 września na błoniach Stadionu PGE Narodowego w Warszawie. Wzorem lat ubiegłych piątek będzie dniem przeznaczonym dla mediów i profesjonalistów. Tego dnia w namiotach ekspozycyjnych jest spokojniej, łatwiej więc o bezpośrednie rozmowy na stoiskach wystawców.

Segmenty

Na targach zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy działający na rynku osobowym i ciężarowym. W tym roku ekspozycja zostanie podzielona na segmenty. Powstaną m.in. takie, jak: szkolenia połączone z sieciami serwisowymi (na zewnątrz do dyspozycji odwiedzających będą stały także dwa pojazdy Show Car), rynek ciężarowy wraz z Truck Show Car, tuning, koło i opony, wyposażenie warsztatów, body parts (elementy blacharskie), akcesoria i środki smarne, marki własne (w tym Intermeko-Laboratorium).

Strefa ciężka

Wydzielenie osobnej strefy ciężarowej podyktowane jest przede wszystkim wygodą przedstawicieli firm oraz serwisów związanych z tym segmentem rynku. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą oni stoiska wszystkich dostawców, którymi są zainteresowani, bez konieczności szukania ich wśród setek stoisk. W strefie tej znajdzie się także osobna część poświęcona ofercie części do pojazdów rolniczych oraz miejsce dla warsztatów zrzeszonych w sieci Q-Service Truck.

Szkolenia

Tradycyjnie przez dostawców Inter Cars przygotowany zostanie bogaty program szkoleniowy. W Centrum Konferencyjnym kolejny raz nadarzy się więc okazja bezpłatnego poszerzenia swej wiedzy technicznej. Ponadto w namiocie ekspozycyjnym znajdującym się w segmencie „Szkolenia” będzie można uzyskać dokładne informacje na temat szkoleń oferowanych przez Inter Cars, a także o programie Młode Kadry oraz konkursach Young Car Mechanic i Master Mechanik.

18 lipca 2017, 16:10

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Twój komentarz może być pierwszy! :-)

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany.
Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

A jeśli nie mogę znaleźć informacji o swojej sprężarce? Mam Harrison 350 na r12 właśnie [...]

Od kiedy olej na bazie polialfaolefin (PAO) jest olejem mineralnym? [...]

Ach ludzie piszą głupoty jak zawsze. Najgorsze jest to, że niektórzy z nich rzucając tekstami [...]

Kalendarz

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31