500+ od Motointegratora

20 sty 2019

Motointegrator ogłosił konkurs, w którym nagrodami jest 500 zł na serwis auta do wykorzystania w ciągu roku. Aby wziąć udział w konkursie należy umówić online wizytę w warsztacie, a po naprawie podzielić się opinią o wykonanej usłudze.

“Wybierasz się do mechanika? Umów wizytę w warsztacie przez formularz online, dostępny na stronie każdego serwisu na www.motointegrator.com, po naprawie podziel się swoją opinią o usłudze i zdobądź bon o wartości 500 zł na kolejną wizytę w dowolnym warsztacie” – tak w skrócie wygląda formuła nowego konkursu przygotowanego przez platformę Motointegrator. W konkursie zwyciężą dwie opinie, których treść będzie najbardziej wartościowa dla innych kierowców.

Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest umówienie wizyty przez formularz online oraz dodanie opinii o wykonanej usłudze. Opinia konkursowa, która ma szanse zwyciężyć, musi być zgodna z regulaminem strony oraz odnosić się do usługi zrealizowanej w warsztacie. Jednocześnie wszystkie pola formularza dodania opinii muszą być wypełnione, a adres e-mail, przez który umówiono wizytę, powinien być taki sam, jak adres, z którego dodano opinię.

Konkurs trwa do 28 stycznia 2019 r., jego wyniki zostaną podane do 4 lutego. Do wygrania są dwa bony o wartości 500 zł na serwis auta w dowolnym serwisie motoryzacyjnym, który można znaleźć w Motointgratorze. Bony można zrealizować w ciągu roku od otrzymania.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

 

Zostaw Komentarz