ABT Sportsline wybiera Mobil 1

17 maj 2015

Samochody, z których wyciśnięto maksimum mocy, wymagają najwyższej klasy środków smarnych. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Od jakości oleju zależą wszak zarówno osiągi jednostki napędowej, jak i jej trwałość.

ABT Sportsline, wiodąca na świecie firma tuningowa marek Audi i Volkswagen, zaleca stosowanie oleju silnikowego Mobil 1 we wszystkich przygotowanych przez nią samochodach wyczynowych. Co więcej, ABT Sportsline zaleca swoim klientom stosowanie olejów Mobil 1 we wszystkich samochodach, które zostały poddane tuningowi w tej firmie.

Zwiększenie mocy silnika, sportowe modyfikacje zawieszenia, zmiany w aerodynamice, zastosowanie sportowych kół, układu wydechowego oraz hamulców to standardowy zestaw operacji dokonywanych przez firmę ABT, dzięki którym seryjne auta koncernu VW przeobrażają się w pojazdy, których żywiołem jest moc i prędkość. Swój znaczący udział w tym ma również Mobil 1, który jest m.in. owocem technicznej współpracy z głównymi producentami samochodowymi, takimi jak Audi i Volkswagen. Stawiają oni środkom smarnym coraz wyższe wymagania, więc ich spełnienie jest możliwe tylko dzięki ciągłemu wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz testowaniu produkowanych olejów w najbardziej wymagających warunkach. W ten sposób Mobil 1 dotrzymuje kroku rozwijającej się motoryzacji.
Dlatego też:697x257-abt-header

  • wszystkie samochody Audi i Volkswagen tuningowane w autoryzowanych warsztatach ABT są serwisowane przy użyciu Mobil 1;
  • ABT poleca swoim klientom oleje Mobil 1.

172x257-mobil-1-esp-formula-5w-30
Audi VW 504 00/Audi VW 507 00

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30 to w pełni syntetyczny olej niskopopiołowy zatwierdzony przez firmy Audi i Volkswagen jako odpowiedni dla pojazdów z silnikiem benzynowym wymagających specyfikacji Audi VW 504 00 oraz pojazdów z silnikiem wysokoprężnym wymagających specyfikacji Audi VW 507 00.

172x257-mobil-1-new-life-0w-40
Audi VW 502 00/Audi VW 505 00

Mobil 1 New Life™ 0W-40 to w pełni syntetyczny olej zatwierdzony przez firmę Audi i Volkswagen jako odpowiedni dla pojazdów z silnikiem benzynowym wymagających specyfikacji Audi VW 502 00 oraz pojazdów z silnikiem wysokoprężnym wymagających specyfikacji Audi VW 505 00.


Zostaw Komentarz