Apartheid ekologiczny

04 mar 2015

Masz stare, a więc nieekologiczne auto? No to paszoł won z centrum miasta. Tak w największym skrócie przedstawić można najnowszy pomysł naszych decydentów. Rzecz jasna, wszystko dla dobra obywatela, który teraz będzie mógł odetchnąć w środku Warszawy, Krakowa czy Łodzi czystym powietrzem, uwolnionym od dymu buchającego z nieekologicznych, niespełniających norm rur wydechowych. Musimy brać przykład z zachodnioeuropejskich metropolii – tłumaczą decydenci.
Na razie telewizor uspokaja obywatela, że do centrum nie będą wpuszczać tylko najbardziej sędziwych diesli, a reszta spokojnie wjedzie. Obywatel podejrzewa jednak, że walka z dymem może się zaostrzyć i ekoapartheid obejmie również obywatela.
Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski
miniaturka

Nowa olejowa oferta aftermarketowa

LOTOS Oil wprowadza do swej oferty pięć nowoczesnych olejów syntetycznych przeznaczonych do samochodów pogwarancyjnych. Oleje LOTOS AFTER SERVICE stanowią więc propozycję skierowaną do blisko 20 tysięcy działających w Polsce warsztatów i serwisów niezależnych.

miniaturka

Castrol udostępnia

Po lekturze wynikówi badań firma GIPA dotyczących rynku olejów silnikowych w Polsce, jasnym się staje dlaczego zostały one udostępnione przez firmę Castrol.

miniaturka

Nissens z nową linią produktów

W ofercie firmy Nissens co miesiąc przybywa wiele nowości, jednak tym razem powiększyła się ona wyjątkowo, gdyż rozszerzona została o całą, zupełnie nową linę produktów, a mianowicie o dmuchawy kabinowe.

miniaturka

IC Premia Cash zwiększa rabat

Program lojalnościowy sieci Inter Cars – IC Premia Cash wprowadza nowy, korzystniejszy przelicznik. Każdy zdobyty punkt to 1 grosz rabatu przy kasie,a więc znacznie więcej niż do tej pory.

miniaturka

Nowe katalogi KYB

Firma KYB informuje, że dostępne są nowe edycje katalogów amortyzatorów KYB oraz sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. Publikacje te zawierają dane o zastosowaniu ujętych w nich elementów, a także listy nowych aplikacji, których, mówiąc nawiasem, znacznie przybyło.

miniaturka

Rok z plusami i minusami

Ubiegły rok nie przyniósł ożywienia w branży oponiarskiej, jednak nie był dla niej zły. Wzrosła produkcja opon, firmy zdecydowały się również na spore inwestycje.

Zostaw Komentarz