Auto Elements z czwartą Gazelą Biznesu

09 lut 2016

ae2Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm publikowany od roku 2000 przez Puls Biznesu, a przygotowywany przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland, Wśród firm które zostały wyróżnione w ostatniej jego edycji znalazła się firma Auto Elements, znany dystrybutor części karoseryjnych.

Podczas Gali Pulsu Biznesu, która w ostatnich dniach stycznia odbyła się w Katowicach firma Auto-Elements została uhonorowana nagrodą Gazela Biznesu. To już siódma, kolejna nagroda biznesowa jaką firma ta zdobyła od roku 2009, a czwarta uzyskana przez nią statuetka Gazeli Biznesu.

Auto Elements szczyci się wdrożeniem unikatowego rozwiązania opartego na wspólnych dostawach pełnej gamy części oryginalnych i alternatywnych potrzebnych do napraw powypadkowych. Swój rozwój opiera na najnowszych technologiach IT i precyzyjnym krosowaniu milionów rekordów z częściami zamiennymi wszystkich kategorii jakości (tzn. O, Q, P). W planach na rok 2016 ma wprowadzenie innowacyjnej aplikacji Spektrum pozwalającej dokonywać w warsztatach szybkich wycen kompletu części O, Q, P wg. klasyfikacji GVO/KNF.

Zostaw Komentarz