„Automotive Diamonds”,
czyli DENSO dołącza do TRW

17 mar 2014

TRW Logo.jpgDENSO logo1W grupie większa siła – do takiego wniosku najwyraźniej doszły firmy TRW i DENSO, gdyż teraz wspólnie będą prowadzić program lojalnościowy promujący ich wyroby.

Firma TRW Automotive Aftermarket ogłosiła zmianę nazwy prowadzonego przez nią programu lojalnościowego dla warsztatów. Została ona zmieniona z „TRW Diamonds” na „Automotive Diamonds”, co ma po odzwierciedlić rozwój programu związany między innymi z przystąpieniem do niego nowego partnera, a mianowicie firmy DENSO, obecnej na rynku części zamiennych Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Niemiec.

Program Automotive diamonds_logo.jpg

Jednocześnie uczestnikom programu zaoferowane zostały kolejne funkcje i korzyści. Poza możliwością zbierania „diamentów” za zakup produktów kolejnej marki, warsztaty mogą teraz śledzić stan swojego konta na nowej stronie internetowej www.automotivediamonds.com. Przewiduje się, że w nieodległym czasie do programu dołączą kolejne marki, dzięki czemu jego uczestnicy będą mogli odnieść jeszcze więcej korzyści

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z rozwoju programu i nawiązania współpracy z marką DENSO. Teraz, warsztaty na terenie całej Europy będą w stanie czerpać maksymalne korzyści z zakupu produktów OE wielu marek – powiedział Alexander Knorn z firmy TRW.

Z kolei Steve Richardson, z DENSO Europe, zauważył: – Wspierając współpracę handlową między dostawcami, wyznaczamy nowy trend w przemyśle, skutecznie rozpowszechniając sprawdzone relacje handlowe sektora B2C (Business to Consumer) na mocno hermetyczne środowisko sektora B2B (Business to Business). Jako czołowi dostawcy najwyższej jakości części OE, firmy TRW i DENSO podzielają wizję obsługi klienta na najwyższym poziomie. Powiedział też: – Mamy zamiar prowadzić ścisłą współpracę z TRW oraz przyszłymi partnerami, aby wykorzystać program „Automotive Diamonds” jako dźwignię ku dalszemu wsparciu i promocji naszych marek. Im więcej partnerów zdecyduje się do nas dołączyć, tym szersze będzie nasze grono odbiorców, na czym skorzystają warsztaty.

Ideą zapoczątkowanego w 2010 roku programu było i jest wsparcie sprzedaży części wybranych marek. Kupując te części warsztaty zbierają punkty, czyli „diamenty”, które mogą następnie wymienić na wartościowe i praktyczne nagrody. Regularnie organizowane w ramach programu promocje, zwiększają zainteresowanie produktami i pozwalają na zdobycie jeszcze większej liczby „diamentów”.

By rozpocząć zbieranie „diamentów”, należy odwiedzić stronę www.automotivediamonds.com i postępować zgodnie ze znajdującymi się na niej instrukcjami. Strona dostępna jest w siedmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i holenderskim.

Automotive Diamonds

Zostaw Komentarz