Bariera przeciw alergenom

05 lis 2013

Podczas tegorocznych targów International Motor Show w Moskwie (MIMS) firma Valeo otrzymała nagrodę w kategorii „Największa Innowacja Roku”  za wprowadzenie na rynek filtrów kabinowych z polifenolem neutralizującym alergeny. Jest to pierwsza międzynarodowa nagroda jaką przyznano Valeo  za tę  innowacyjną gamę produktową.

ClimFilterSupreme_productpackagingGama filtrów antyalergicznych Valeo ClimFilter™ Supreme po raz pierwszy zaprezentowana na targach Automechanika Frankfurt 2012, została wprowadzona na Polski rynek w czerwcu 2013 roku. W sierpniu 2013 roku zdobyła nagrodę jako „Największa Innowacja Roku” na MIMS w Rosji i jednocześnie została zaprezentowana przez Valeo jako innowacja na targach IAA we Frankfurcie we wrześniu 2013 roku.

Powietrze w kabinie samochodu, który nie jest wyposażony w filtr przeciwpyłkowy może być nawet pięć razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz pojazdu, a stała ekspozycja na alergeny potrafi wywołać alergię w każdym wieku. Valeo wprowadziło do oferty unikatowe filtry kabinowe zapewniające 92% skuteczność w walce z najsilniejszymi alergenami w Europie. ClimFilter™ Supreme łączy w sobie technologię filtra przeciwpyłkowego z aktywnym węglem z warstwą polifenolu, która pomaga wychwycić i zneutralizować alergeny na powierzchni filtra.

Zostaw Komentarz