Bartek Ostałowski ambasadorem Inter Cars

10 kw. 2018

Inter Cars, największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo–Wschodniej, pogłębia dotychczasową współpracę z Bartkiem Ostałowskim. Drifter będzie twarzą nadchodzących kampanii polskiej firmy.

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie drifter z licencją FIA, który prowadzi samochód bez użycia rąk. Stracił je, w wieku 19 lat, w wyniku wypadku motocyklowego. Pomimo tego tragicznego zdarzenia, nie podał się i walczy o spełnienie własnych marzeń. Dzięki wsparciu m.in Inter Cars jego samochód przeszedł szereg zmian, dzięki którym Bartek Ostałowski może rywalizować na równych zasadach z innymi zawodnikami.

Oprócz profesjonalnego zajmowania się driftem, Bartosz Ostałowski jest także artystą i ambasadorem projektu Avalon Extreme, na rzecz którego aktywnie działa.

Firma Inter Cars współpracowała z Bartkiem Ostałowskim już wcześniej. Kierowca brał udział w licznych eventach, organizowanych przez dystrybutora, w tym m.in. w Inter Cars Motor Show, gdzie ścigał się z czołówką polskiej i zagranicznej elity motorsportu.

Obecnie Inter Cars zdecydował się poszerzyć kooperację, angażując driftera do kampanii wizerunkowych, promujących m.in. Katalog Online i konkurs Young Car Mechanic. Materiały z wizerunkiem Bartka Ostałowskiego obejmować będą działania online, offline, a także udział w wydarzeniach. Ponadto dystrybutor wraz z innymi partnerami, firmami Sachs i Castrol, zaangażował się w odbudowę spalonego podczas treningu samochodu, który kierowca skrupulatnie przygotowywał do nadchodzącego sezonu.

Zostaw Komentarz