Bezpieczna zima z HGS

09 lis 2015

HGSDo końca grudnia potrwa akcja promocyjna. W jej ramach obniżone zostały ceny wybranego wyposażenia warsztatowego związanego z przygotowaniem pojazdów do okresu zimowego.

Wśród produktów promowanych w czasie akcji„Bezpieczna zima z Hella Gutmann Solutions” jest „Tyre Pressure Management Tool”, w skrócie „TPM-Tool“, urządzenie przeznaczone do obsługi systemów monitorowania ciśnienia w oponach wszystkich ważniejszych marek pojazdów. Za jego pomocą można odczytywać informacje, programować i adaptować czujniki lub ponownie je kalibrować.

Promocją objęte zostały także Smoke Leak Detection-Tool – poręczny generator dymu służący do wyszukiwania nieszczelności nadwozia oraz wysokoczęstotliwościowa ładowarka akumulatorów 7A. Podłącza się ją do pojazdu podczas prac naprawczych i serwisowych w celu uzupełnienia zapasu prądu w baterii oraz wyrównania oddawanej mocy.

Na liście promowanych produktów znalazły się ponadto tester do sprawdzania płynu chłodzącego, kwasomierz oraz metalowy i plastikowy ciśnieniomierz do opon.

Zostaw Komentarz