Castrol znajdzie najlepszy warsztat
dla Jerzego Dudka

02 Lip 2014

dudek-320x300Jerzy Dudek rozpoczął w czerwcu poszukiwania warsztatu, w którym będzie mógł odbyć praktyki. Castrol wspólnie ze słynnym piłkarzem ogłosił konkurs dla niezależnych serwisów, w którym nagrodami będą wizyty Jerzego Dudka w siedzibach zwycięzców. Nowa akcja zachęca mechaników i właścicieli warsztatów do udziału w programie Castrol Service Plus.

 Jerzy Dudek wystartował, na prawach profesjonalnego zawodnika, w serii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup 2014. Słynny piłkarz, a obecnie kierowca wyścigowy, chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki, żeby lepiej wykorzystać możliwości sportowego Volkswagena Golfa podczas wyścigów.

vwcc_lausitzring_fp_23-05-2014_207Konkurencja podczas wyścigów jest duża, a większość zawodników, z którymi rywalizuję, ma za sobą wiele lat doświadczenia w sportach motorowych. Jako początkujący kierowca sportowy chcę w każdy możliwy sposób rozwijać swoją wiedzę, żeby móc rywalizować z utalentowanymi konkurentami. Ciągle trenuję, przesuwam granice własnych możliwości. Uznałem jednak, że lepsze poznanie zasad budowy i działania kluczowych dla motorsportu elementów samochodu, pozwoli mi lepiej wykorzystać możliwości auta na torze” – powiedział Jerzy Dudek. „Dlatego chętnie pojadę na praktyki do warsztatu, który pomoże mi w zrozumieniu tajników samochodu” – dodał Dudek.

Bramkarz reprezentacji Polski odwiedził już kilka współpracujących z marką Castrol warsztatów i nawet nagrał film dokumentujący wizyty w nich. Jak sam powiedział, wiele osób nie wierzyło, że był w tych warsztatach, stąd decyzja o opublikowaniu materiału wideo na Facebooku. Film pokazujący fragmenty wizyt w kilku warsztatach obejrzało w sieci dziesiątki tysięcy internautów. Wielu mechaników zaczęło pytać o kryteria, które zdecydują o wyborze serwisów..

Wspólnie z Jerzym ogłosiliśmy konkurs dla warsztatów niezależnych. Akcja prowadzona w ramach programu Castrol Service Plus umożliwi nam wybranie najlepszego miejsca na praktyki dla Jerzego i jednocześnie pozwoli na zaprezentowanie naszej najnowszej oferty dla warsztatów IWS. W konkursie może wystartować każdy warsztat w kraju. Nawet jeśli nie współpracował wcześniej z marką Castrol, może do nas dołączyć i zaprosić Jerzego” – powiedziała Anna Wilczewska, dyrektor marketingu Castrol w Polsce.

Warsztaty które chcą wygrać odwiedziny Jerzego mogą przygotować i wysłać zaproszenie na stronie www.warsztat.castrol.pl. Jurek Dudek wybierze wspólnie z ekspertami Castrol najciekawsze zaproszenia i odwiedzi zwycięzców. W konkursie wybrane zostaną cztery warsztaty, które będą mogły gościć u siebie Jerzego i przekazać mu część swojej wiedzy. Jurek zaś podzieli się swoimi najciekawszymi trikami i to nie tylko piłkarskimi.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajduje się na stronie www.warsztat.castrol.pl

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz