„Centra Mocy”, czyli sprawdź bezpłatnie akumulator

28 paź 2014

Plakat_Centra_MocyRozpoczęła się akcja „Centra Mocy”, w ramach której można sprawdzić stan akumulatora przed zimą. Akcja potrwa do 22 listopada 2014 r.

 – Zimowe problemy z akumulatorem niestety nie są rzadkością i skutecznie potrafią zepsuć poranek niejednemu kierowcy. Dlatego Exide zorganizował bezpłatną, ogólnopolską akcję diagnostyczną pod nazwą „Centra Mocy”, w ramach której w niemal 300 sklepach i warsztatach w całej Polsce każdy może sprawdzić stan akumulatora w swym pojeździe przed nadejściem zimy – mówi Krzysztof Najder z Exide Technologies, właściciela marki Centra.

By skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu akumulatora, należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży akumulatorów lub warsztatu, który bierze udział w akcji (lista placówek dostępna jest na stronie akumulator.pl). Tam akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Wynik badania będzie umieszczony na specjalnej naklejce na akumulator oraz przekazany w formie uzupełnionej ulotki. Kierowcy otrzymają także kupon rabatowy, uprawniający do zakupu nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Kupon jest ważny przez 12 miesięcy od i można go zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym wykonany został przeglądu akumulatora w ramach akcji „Centra Mocy”.

Dzięki akcji właściciel pojazdu może się dowiedzieć, jaki jest stan akumulatora oraz czy wskazana jest jego wymiana na nowy. Klienci zdecydowani na zakup nowego akumulatora, będą mogli skorzystać z rabatu, który warto negocjować, ponieważ wielkość rabatu pozostaje w gestii punktu sprzedaży akumulatorów. Wcześniej należy sprawdzić, jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony kupon i nalepka, aby mieć pewność, że sprzedawca dobrze je uzupełnił – dodaje Krzysztof Najder.

Lista sklepów oraz instrukcja wypełniania kuponu rabatowego i nalepki dostępne są na stronach: www.akumulator.pl.

Zostaw Komentarz