Centra Mocy po raz drugi

18 lis 2015

centra-mocy731Rozpoczęła się druga edycja akcji Centra Mocy. Podobnie jak w ubiegłym roku skierowana jest ona do użytkowników, którzy przed zimą chcą bezpłatnie sprawdzić stan akumulatora w swoim aucie.

Akcja potrwa do 15 grudnia. Kierowcy mogą sprawdzić kondycję akumulatorów w prawie 300 punktach (sklepach i warsztatach) na terenie całej Polski. Testowanie akumulatorów jest bezpłatne i obejmuje baterie dowolnej marki. W ramach akcji Centra Mocy można także wynegocjować rabat na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

0– Ubiegłoroczne statystyki pokazały, że nawet 30% sprawdzonych akumulatorów kwalifikowało się do wymiany. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców, dlatego postanowiliśmy kontynuować ją także w tym roku. Zależy nam na budowaniu bardziej świadomego podejścia do produktu, jakim jest akumulator – mówi Mariola Michalczyk z Exide Technologies.

Akumulator zostanie sprawdzony za pomocą specjalistycznego testera. Użytkownik dostanie wynik badania na naklejce przyklejonej do baterii lub na specjalnej ulotce. Kierowca może również otrzymać kupon rabatowy ważny przez 12 miesięcy od daty kontroli akumulatora. Kupon można zrealizować w punkcie sprzedaży, w którym przeprowadzony został przegląd.

Lista placówek biorących udział w akcji dostępna jest na stronie www.centramocy.pl oraz  www.akumulator.pl.

– Dodatkową atrakcją jest konkurs, w którym zadaniem uczestników jest wykonanie zabawnego zdjęcia, ilustrującego jak przygotowują swoje auta do zimy. Co tydzień wybieramy 10 najlepszych zdjęć, a na koniec akcji wyłonimy 5 laureatów, którzy wezmą udział w kursie bezpiecznej jazdy. Konkurs potrwa do 25 listopada – mówi Mariola Michalczyk.

Regulamin konkursu oraz informacje o jego przebiegu i nagrodach dostępne są na stronie www.centramocy.pl.

Zostaw Komentarz