Centrum rozpatrywania reklamacji DENSO w Pradze

03 wrz 2019

DENSO otworzyło nowe centrum rozpatrywania zgłoszeń gwarancyjnych w stolicy Czech. Ośrodek działa od sierpnia 2019 roku, a jego celem jest zapewnienie lepszej obsługi klientów z Europy Środkowo-Wschodniej.

W nowym centrum będą rozpatrywane wszystkie zgłoszenia gwarancyjne z Europy Środkowo-Wschodniej, co umożliwi szybsze, lokalne przetwarzanie reklamacji.

Pierwszą linią produktów, które będą obsługiwane w Pradze, są sprężarki klimatyzacji DENSO. Nowe centrum rozpatrywania zgłoszeń gwarancyjnych jest już w pełni funkcjonalne i gotowe do świadczenia wysokiej jakości usług. Od dziś wszystkie reklamacje od klientów z Europy Środkowo-Wschodniej należy przesyłać – wraz z wypełnionym formularzem gwarancyjnym – na nowy adres w Pradze, a nie na dotychczasowy w Holandii.

Inżynierem DENSO do spraw rozpatrywania reklamacji został Zdenek Loukota, który ma ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze zgłoszeń gwarancyjnych. – To ekscytujący czas – DENSO rozwija się w Europie, a my rozszerzamy nasze usługi w zakresie obsługi klienta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom. Nowe centrum umożliwi nam pogłębienie relacji z klientami i zapewni ich lepszą obsługę – mówi Zdenek Loukota

Nowy adres do zgłaszania reklamacji to: DENSO Europe B.V., Pekarska 695/10, 15500 Praha 5 – Jinonice, Czechy.

Zostaw Komentarz