Continental wyróżnia serwisy

16 cze 2015

Już po raz siódmy firma Continental przygotowała ranking najlepszych w Polsce serwisów oponiarskich, należących do sieci Conti360o Fleet Services.

Podstawą rankingu stała się ankieta przeprowadzona wśród klientów flotowych sieci Conti3600 Fleet Services. Ocenie poddano: jakość obsługi klienta, szybkość realizacji zleceń, a także terminowość wykonywania czynności serwisowych w warsztacie i na drodze. W efekcie powstała lista najlepszych serwisów sieci Conti360o Fleet Services w 2014 r. Okazały się nimi:

  • w regionie centralnym – Gas Truck z Łowicza,
  • w regionie północno-wschodnim – Motor Lenarciak z Białegostoku,
  • w regionie południowo-zachodnim – Sobczyk z Ostrowa Wielkopolskiego,
  • w regionie północno-zachodnim – Elear z Gorzowa Wielkopolskiego,
  • w regionie południowo-wschodnim – Korzonek z Radzionkowa.

– Specyfika branży transportowej wymaga od serwisów nie tylko profesjonalnej wiedzy na temat doboru i montażu opon, ale także sprawnych przeglądów oraz obsługi zleceń awaryjnych. Przygotowywanie corocznego rankingu warsztatów Conti360o Fleet Services jest ważne z dwóch powodów. Po pierwsze, pozwala nam wyłonić serwisy świadczące usługi na najwyższym poziomie. Po wtóre sprawia, że serwisy sieci Conti3600 stale dążą do podnoszenia standardu świadczonych usług – powiedział Łukasza Puchała, menedżer sieci Conti360o, Continental Opony Polska.

conti 1

Zostaw Komentarz