Coraz szersza oferta

12 lt. 2015

Dystrybutorzy części motoryzacyjnych coraz bardziej poszerzają swoją ofertę. Przykładem może być nasz branżowy potentat, firma Inter Cars, która zajęła się sprzedażą samochodów marki Isuzu. Biorąc pod uwagę doświadczenie IC na rynku wtórnym, można przewidywać, że samochody użytkowe japońskiej marki staną się atrakcyjne dla polskich przedsiębiorców również dlatego, że ich serwisowanie nie będzie nastręczało trudności dzięki bezproblemowemu dostępowi do części zamiennych.

Polecamy również kolejny odcinek warsztatowych przygód z dziwnymi awariami. Tym razem opisujemy przypadek pewnego Land Rovera, który uparcie nie chciał jeździć na benzynie, tak jakby wolał od niej gaz.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Isuzu i Inter Cars

Pojazdy marki Isuzu sporadycznie tylko można spotkać na naszych drogach. Wygląda jednak na to, że staną się popularniejsze, albowiem ich producent nawiązał współpracę z Inter Cars.

miniaturka

Tylko na gazie

Zdarza się, że pewne zjawiska interpretowane są rutynowo, choć jak wiadomo, ten sam efekt może mieć różne przyczyny. W efekcie takie schematyczne myślenie potrafi doprowadzić do diagnostycznej porażki.

miniaturka

Milionowy ABS w motocyklu

Rozwiązania techniczne poprawiające bezpieczeństwo jazdy znane z samochodów znajdują zastosowanie również w jednośladach. Dobrym przykładem jest układ ABS przeznaczony do motocykli oferowany przez firmę Bosch.

miniaturka

Konkretny płyn do konkretnego samochodu

Płyn chłodzący, tak jak olej silnikowy, powinien być dobierany do konkretnego modelu samochodu.

Zostaw Komentarz