Cromax® wraca na targi Automechanika

03 Cze 2014

keyvisualPo dwunastu latach Cromax®, który niegdyś był jednym z wielu produktów DuPont Refinish, wraca do Frankfurtu jako nowa marka lakiernicza. 

Axalta Coating Systems to niezależne przedsiębiorstwo działające od roku 2013, które jednak może pochwalić się ponad 140-letnim doświadczeniem w branży lakiernicze, gdyż wyrosło z koncernu DuPont.  Z produktów sygnowanych znanymi i cenionych markami należącymi do Axalta Coating Systems, takimi jak Standox®, Spies Hecker® oraz Cromax®, korzysta obecnie 120 tysięcy warsztatów lakierniczych w 130 krajach. Teraz zapadła decyzja, by  po dwunastu latach Cromax® powrócił na targi Automechanika jako nowa marka lakiernicza.

Hartmut Krause, dyrektor marketingu Cromax®, uważa, że udział w Automechanice doskonale przyczyni się do promocji marki: – Nie mieliśmy wątpliwości co do wykorzystania targów jako skutecznego narzędzia marketingowego, w szczególności po udanej premierze Cromax®. Targi Automechanika to impreza o zasięgu światowym. Obecność we Frankfurcie będzie więc dla nas doskonałą okazją, aby pokazać obecnym i przyszłym klientom, że chociaż nazwa marki Cromax® jest nowa na rynku, to od lat jesteśmy światowym dostawcą kompletnych systemów lakierniczych, a także ekspertem w dziedzinie zwiększania wydajności warsztatów. Oczywiście, będzie to także jednym z kluczowych tematów rozmów na naszym stoisku. Marka Cromax® będzie nie tylko prezentowana we Frankfurcie, ale także na czerwcowych targach Automechanika Dubai – wyjaśnia Hartmut Krause

Zainteresowanie wystawą Automechanika w Dubaju i we Frankfurcie jest bardzo duże. Powierzchnie wystawiennicze na obu imprezach zostały już w 90% zarezerwowane. Automechanika Dubai, będąc największą targową imprezą motoryzacyjną na Bliskim Wschodzie, jest na najlepszej drodze do ustanowienia nowego rekordu frekwencyjnego. Ostatnie dane pokazują też, że popyt na rynku samochodów i części w tamtym regionie rośnie w imponującym tempie. Motoryzacyjny aftermarket na Bliskim Wschodzie staje się coraz bardziej atrakcyjny i budzi ogromne zainteresowanie międzynarodowych producentów i dostawców, którzy widzą szansę na zwiększenie swojej obecności w tej części świata. Z analiz firmy Frost & Sullivan wynika, że w roku 2017 rynek części zamiennych, opon i akumulatorów w państwach Zatoki Perskiej podwoi się w stosunku do roku 2012.

Mobilność jutra

Warto przy okazji powiedzieć, że Automechanika Frankfurt przygotowała w hali 10 interesującą ekspozycję pod wspólnym hasłem: „Mobilność jutra”, poświęconą przyszłości motoryzacji i napędowi elektrycznemu. Producenci samochodów, dostawcy części oraz rozwiązań z zakresu infrastruktury, a także ośrodki szkoleniowe i rządowe agencje przedstawią tam produkty i najnowsze koncepcje techniczne. Specjalne piktogramy poprowadzą gości przez halę, a zarazem różne światy produktów, np. technologię magazynowania energii i zasilania prądem oraz infrastrukturę umożliwiającą ładowanie, najnowocześniejsze silniki i elektronikę, podstawowe i zaawansowane szkolenia, a także nowoczesne usługi serwisowe i finansowe. Na otwartych terenach targowych powstanie też tor, na którym odwiedzający będą mogli przetestować pojazdy z alternatywnym napędem.


automechanika-FFM_RGB_250mm_300dpiPrzedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce tradycyjnie już zaprasza wszystkich chętnych na wspólny wyjazd na Automechanikę.

Zapewniamy, przejazd lub przelot do Frankfurtu i z powrotem, noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Mercure ze śniadaniami, codzienne transfery, kartę wstępu na wszystkie dni targowe oraz katalog, opiekę pilota i ubezpieczenie.

Szczegóły ofert wyjazdowych na stronie internetowej:
http://www.targifrankfurt.pl/online/automechanika-frankfurt-2014-c-156.html

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Mołdawska 7 lok. 141
02-127 Warszawa
e-mail: Info@poland.messefrankfurt.com
tel. +22 49 43 200

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz