Cykl dotyczący klimatyzacji

12 kwi 2016

KTNadszedł okres, gdy w warsztatach samochodowych rośnie liczba zleceń dotyczących klimatyzacji. Jest więc stosowna pora na odświeżenie sobie informacji dotyczących obsługi systemu AC oraz przeglądu posiadanej stacji a także zapoznanie się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi w tym segmencie rynku. Dobrą okazją do tego może być udział w jednym z bezpłatnych spotkań cyklu Konfort Tour organizowanego przez firmę Texa przy współpracy z firmą Inter Cars.

Spotkania składające się na Konfort Tour mają na celu przedstawienie aktualnym i potencjalnym użytkownikom stacji z serii Konfort problematyki obsługi samochodowych układów klimatyzacji, począwszy od diagnostyki systemu sterowania A/C aż po poprawną obsługę układu hydraulicznego. Program spotkań obejmuje także prezentację najnowszych rozwiązań proponowanych w tej mierze przez markę TEXA. Podczas szkoleń, poza rozbudowaną częścią teoretyczną, opisującą zasadę działania i rodzaje układów klimatyzacji, przewidziano również część praktyczną, pokazującą jak w profesjonalny sposób należy podejść do obsługi układu klimatyzacji.

Dla uczestników spotkań oddziały Inter Cars przygotowały ciekawe oferty handlowe, przewidziane zostały ponadto testy i praktyczne pokazy działania wybranego urządzenia. Zainteresowani udziałem w spotkaniach Konfort Tour proszeni są o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za ich organizację w celu potwierdzenia terminu i godziny spotkania (tel.: 32 364 18 80, mail: info.pl@texa.com).

A oto szczegółowy harmonogram najbliższych spotkań (wszystkie zaczynają się o godzinie 9.00):

TEXA_Konfort Serie 700Grudziądz – 13 kwietnia (środa),
Gdańsk – 14 kwietnia (czwartek),
Nysa  – 15 kwietnia (piątek),
Chojnice – 19 kwietnia (wtorek,)
Lębork  – 20 kwietnia (środa),
Koszalin – 21 kwietnia (czwartek),
Słupsk – 22 kwietnia (piątek),
Bolesławiec – 26 kwietnia (wtorek),
Jelenia Góra – 27 kwietnia (środa),
Wałbrzych – 28 kwietnia (czwartek).

Zostaw Komentarz