Czujniki EGT na rynek wtórny

19 Gru 2013

Czujnik EGT DENSOCzujniki temperatury spalin (EGT) to nowa linia produktów  oferowanych przez firmę DENSO na rynku wtórnym. Tworzy ja w tej chwili 11 typów czujników, które są zamiennikami 21 części OE i mogą znaleźć zastosowanie w czterech milionach pojazdów oraz 225  modelach samochodów.
DENSO od lat należy do czołowych producentów czujników EGT, wiele także wnosi w ich rozwój. Najnowszy produkt zawiera najmniejszy na świecie sensor, mniejszy o 90% od stosowanych poprzednio. – Obecnie na rynku wtórnym nie ma zamienników tych części – mówi Fanis Kapetanakis z DENSO. Wprowadzając do oferty czujniki EGT wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku wtórnego. Dokładamy starań, by w najbliższej przyszłości rozszerzyć program czujników EGT o kolejne zastosowania i zaspokoić rosnący popyt na te części – dodaje.

Przy okazji można wspomnieć, że ostatnio powiększona została  również gama wycieraczek tylnej szyby dostarczanych przez DENSO na rynek wtórny. Pojawiły się w niej dwie referencje przeznaczone m.in. do takich aut jak Opel Agila, Suzuki Swift iSX4, Toyota IQ. W sumie program wycieraczek DENSO to w tej chwili 140 numerów katalogowych i 1700 zastosowań.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz