Daj się docenić po raz drugi

24 kwi 2018

Duże zainteresowanie zeszłorocznym konkursem „Daj się docenić” sprawiło, że prowadząca internetową wyszukiwarkę warsztatów firma Inter Cars postanowiła dać kolejnym warsztatom szansę na zdobycie pakietów Motointegratora. Druga edycja akcji rozpoczęła się w połowie kwietnia i potrwa do końca czerwca.

Przypominamy, że w konkursie chodzi o to, aby zdobyć opinie dodane przez klientów na stronie warsztatu znajdującej się w wyszukiwarce Motointegrator. Warsztaty, które w czasie trwania konkursu zdobędą 10 opinii, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Do wygrania są gadżety – głośniki bluetooth i ładowarki samochodowe oraz bezpłatne materiały promocyjne dla warsztatu – m.in. ulotki zachęcające klientów do dodania opinii motointegrator.com, naklejki na drzwi i plakaty. Liczba nagród jest limitowana – trafią one do serwisów, które jako pierwsze zdobędą wymaganą liczbę opinii.

Regulamin konkursu dostępny jest na my.motointegrator.com. W konkursie wziąć może udział każdy warsztat, wystarczy że dołączy do Motoinegratora, co zajmuje dosłownie kilka minut.

 

Zostaw Komentarz