Delphi powiększa klimatyzacyjną ofertę

09 kw. 2019

Wieloletnie związki firmy Delphi z producentami samochodów sprawiają, że jej klimatyzacyjna oferta, która ostatnio została znacznie powiększona, gwarantuje wysoką jakość i niezawodność napraw.

Stale rosnąca liczba pojazdów na drogach oraz wzrost oczekiwań użytkowników co do komfortu i lepszej jakości powietrza wewnątrz samochodów sprawiają, że zwiększa się zainteresowania podzespołami klimatyzacji. Przewidując potrzeby rynku i wykorzystując swoje doświadczenie jak dostawcy OE, firma Delphi Technologies w ostatnim czasie wprowadziła do swej oferty kierowanej na rynek wtórny ponad 50 nowych części do klimatyzacji, znajdujących ponad 900 zastosowań. Rozszerzenie obejmuje ponadto szkolenia w standardzie OE, narzędzia diagnostyczne oraz dostęp do informacji technicznych. Wszystkie elementy oferty cechują się najwyższą jakością i konkurencyjnymi cenami, dzięki czemu warsztaty mogą aktywnie obsługiwać rosnący segment A/C.

Uwzględniając m.in. sprężarki, skraplacze, zawory rozprężne i filtry kabinowe do popularnych pojazdów, takich jak Audi Q2, Seat Ateca i Peugeot 3008, rozszerzony asortyment Delphi Technologies obejmuje obecnie ponad 1370 numerów części i prawie 25 000 zastosowań (marka/model/silnik). Pełny wybór części – jeden z największych i najbardziej kompleksowych w branży – można znaleźć w katalogu online delphicat.com, dokumentacji TecDoc oraz nowej wersji katalogu drukowanego (numer publikacji DTCZ102A).

Wyprodukowane zgodnie z normami OE podzespoły A/C oferowane przez Delphi Technologies bazują na najnowszych technologiach, zapewniając oszczędność paliwa, redukcję emisji spalin i szybsze uzyskanie komfortowej temperatury wewnątrz pojazdu. Wraz z rozwiązaniem diagnostycznym DS, informacjami technicznymi oraz szkoleniami obejmującymi certyfikację f-gazów, klimatyzacyjna oferta Delphi Technologies jest źródłem części, narzędzi i know-how, pozwalających warsztatom samochodowym świadczyć wysokiej jakości usługi związane z serwisowaniem klimatyzacji i tym samym zapewnić sobie lojalnych klientów.

Więcej informacji na temat oferty klimatyzacji firmy Delphi Technologies, można uzyskać tutaj.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz