Dobra siedmiolatka

12 lut 2015

Nie tak wcale dawno powszechnie sądzono, że w rynkowym ogródku wszystko będzie sobie spokojnie rosło jak dotąd, a słowo „kryzys” wydawało się być terminem ściśle związanym ze słusznie minionym ustrojem. Tymczasem, niczym niespodziewany koniec lata, nastąpiło gwałtowne pogorszenie koniunktury, które szczególnie boleśnie dotknęło branżę motoryzacyjną.
Siedem lat chudych jednak minęło i teraz, zdaniem wielu obserwatorów, czeka nas dla odmiany siedem lat tłustych. Nie postawilibyśmy na tę przepowiednię wszystkich pieniędzy, ale jesteśmy jak najbardziej za.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Nadchodzi 7 dobrych lat?

Przez najbliższe 7 lat światowa produkcja aut ma rosnąć przeciętnie o nieco ponad 4 procent w skali roku. Na dobrej koniunkturze skorzystać powinna polska motobranża, szczególnie producenci części samochodowych.

miniaturka

Sprawna likwidacja szkód

Przedstawiciele stron zaangażowanych w proces likwidacji szkód komunikacyjnych spotkali się, aby porozmawiać na temat problemów i potrzeb branży motoryzacyjnej. Organizatorem konferencji była jednostka certyfikująca TÜV Rheinland Polska, która przedstawiła własne rozwiązania mogące wspomóc procesy likwidacji szkód komunikacyjnych.

miniaturka

Hamulcowa promocja Delphi

Do końca listopada lub do wyczerpania zapasów potrwa akcja promocyjna firmy Delphi dotycząca produkowanych przez nią elementów do układów hamulcowych.

miniaturka

Siedem kolejnych świec żarowych

Firma DENSO wprowadziła na rynek wtórny siedem nowych świec żarowych jakości OE z dwiema spiralami grzejnymi.

miniaturka

Nowy tester do obsługi samochodów ciężarowych

Oferta firmy LAUNCH Polska powiększyła się o przyrząd X-431 HD/Diesel przeznaczony do obsługi systemów elektronicznych samochodów ciężarowych, którym jednak można obsługiwać również auta osobowe i dostawcze.

miniaturka

Promocyjne ceny uchwytów

Firma TECH-AND TECHNIKA WARSZTATOWA informuje o promocyjnych cenach uchwytów wyważarek do kół motocyklowych.

Zostaw Komentarz