Docenione Bridgestone

26 lis 2014

tyresTytuł Superbrands  świadczy, że Bridgestone należy do grupy marek w naszym kraju najlepiej rozpoznawanych i najwyżej cenionych.

Bridgestone, czołowy producent opon i wyrobów z gumy na świecie, uzyskał tytuł Superbrands 2014/2015, co dowodzi, że jest jednocześnie jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku. – Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzyli nas polscy konsumenci. To wyróżnienie pokazuje, że nasz wkład w rozwój technologii oraz w zwiększanie bezpieczeństwa i komfortu kierowców jest przez nich doceniany – powiedziała Anna Paszt z Bridgestone East Region.

Tytuł Superbrands już od ponad 10 lat przyznawany jest najsilniejszym markom funkcjonującym na polskim rynku. Laureaci wyłaniani są w wyniku procesu certyfikacji składającego się z badania konsumenckiego (przeprowadzanego na próbie ponad 15 tysięcy respondentów) oraz głosowania ekspertów Rady Marek międzynarodowej organizacji Superbrands Ltd.

Zdobyty w naszym kraju tytuł to kolejne wyróżnienie dla Bridgestone w 2014 roku. We wrześniu magazyn „Tire Business” po raz szósty z rzędu uznał japoński koncern za największego na świecie producenta opon i wyrobów z gumy. Wysokie oceny ekspertów zdobyły również zimowe opony Bridgestone Blizzak LM001 oraz Firestone Winterhawk 3, które w teście ADAC otrzymały najwyższe noty.

Zostaw Komentarz