Dwie wspólne dekady

26 mar 2014

Już 20 lat trwa współpraca Inter Cars i ZF. W centrum logistycznym Inter Cars w Cząstkowie Mazowieckim odbyło się z tej okazji spotkanie, podczas którego rozmawiano o kondycji polskiego rynku motoryzacyjnego. Podsumowano też rozwój firmy Inter Cars, która zdobyła pozycję lidera rynku, stając się symbolem dynamicznego rozwoju polskiego aftermarketu.

A. Ludwig
Alois Ludwig, prezes zarządu ZF

– Istnieją dwa rodzaje przedsiębiorstw – te które wyznaczają trendy i te, które za nimi podążają. Inter Cars niewątpliwie należy do pierwszej kategorii – powiedział Alois Ludwig, prezes zarządu ZF. – I właśnie dzięki temu tak dobrze współpracuje się nam od tylu lat. Ta umiejętność podejmowania nowatorskich rozwiązań jest jedną z kluczowych kwestii w osiągnięciu sukcesu. Realia rynku szybko się zmieniają i zawsze trzeba być krok do przodu, a nie tylko podążać utartymi ścieżkami.

Alois Ludwig przedstawił główne kierunki rozwoju ZF. Podkreślił, że Europa Centralna stanowi dla niemieckiego koncernu bardzo ważny obszar działalności, a kluczowym rynkiem jest w tym regionie właśnie Polska.

– Jesteśmy dumni ze współpracy z Inter Cars. Mogę również powiedzieć, że w tym roku zaangażujemy jeszcze więcej sił w obsługę polskiego rynku. Bardzo dziękuję za 20 lat udanej współpracy – podsumował Alois Ludwig.

 Zostaw Komentarz