e-Catalog, czyli mobilny Katalog Online

16 kw. 2021

Mobilność, czyli dostępność na urządzeniu takim jak telefon czy tablet to cecha, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mimo to cyfryzacja narzędzi, których używamy w pracy, nie postępuje we wszystkich branżach z takim samym natężeniem. Nie oznacza to jednak, że zmiany nie dokonują się w ogóle.

 

Inter Cars od wielu lat z powodzeniem oferuje swoim klientom rozbudowane narzędzie jakim jest Katalog Online. Czy warto więc mieć e-Catalog, skoro dotychczas używana aplikacja się sprawdziła?

Bartosz Ostałowski, jedyny kierowca wyścigowy, który prowadzi samochód stopą, a jednocześnie właściciel warsztatu, w którym dokonuje ulepszeń swojego auta, zapewnia że warto: – Dzięki mobilności e-Catalogu możemy mieć go zawsze pod ręką i w razie problemów wyszukać w nim potrzebne informacje – nawet stojąc przy samochodzie. Nie musimy specjalnie odrywać się od pracy i podchodzić do komputera, aby coś ustalić. To duża wygoda dla mechanika lub osoby prowadzącej warsztat. e-Catalog działa na każdym urządzeniu mobilnym, możemy więc mieć dostęp do pełnej bazy w każdym miejscu.

e-Catalog to nie tylko spis produktów, który wykorzystuje się poszukując części do naprawianego auta. To multiplatforma pozwalająca korzystać z porównywarki, możliwości tworzenia ofert i kosztorysów, zbioru kart produktowych, instrukcji i wielu innych funkcji, które przydają się nie tylko w biurze, ale również wtedy, gdy stoimy w warsztacie bezpośrednio przy samochodzie.

Jest mądre powiedzenie zapracowanych: co masz zrobić jutro, zrób od razu. Bez e-Catalogu nie byłoby to możliwe. Aplikacja sprawia, że wszystkie czynności związane z naprawą pojazdu można wykonać nie oddalając się od pojazdu.

Nawet, jeśli do tej pory nie szukałeś innego narzędzia katalogowego, zobacz ten krótki film i sprawdź czy funkcje e-Catalogu nie przydałyby Ci się w codziennej pracy w warsztacie.

Aby móc korzystać z e-Catalogu należy:

  • skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym Inter Cars i poinformować go, że chcemy korzystać z aplikacji e-Catalog.
  • ściągnij aplikację na swój telefon. Można ją pobrać w internetowych sklepach AppStore, Google Play oraz Huawei

Na stronie https://help.intercars.eu/pl znaleźć można odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące e-Catalogu. Jeśli nie znajdziemy na niej jakiejś informacji lub chcemy otrzymać dostęp do mobilnej wersji katalogu Inter Cars, należy skontaktować się ze swym przedstawicielem handlowym Inter Cars.

Zostaw Komentarz