Feta na ćwierćwiecze

18 mar 2015

Inter Cars świętuje w tym roku 25 lat istnienia i zapowiada huczne obchody tego jubileuszu. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

GALA_Mistrzow_WarsztatuPowiedzieć, że firma Inter Cars przez 25 lat istnienia osiągnęła bardzo dużo, to eufemizm. Co tu dużo mówić,  dawna garażowa hurtownia jest dziś według niezależnych danych piątym w Europie i dziesiątym na świecie dystrybutorem części zamiennych. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, sukces nie byłby możliwy bez zaufania klientów i dlatego z myślą o nich Inter Cars przygotował trzy wyjątkowe promocje: „Kupuj z nagrodami”, „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu” i „Łap nagrody”.

15 targi IC logoGłówne obchody jubileuszu 25-lecia Inter Cars odbędą się 19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. W dniach 18-20 września na błoniach stadionu przeprowadzone zostaną 15 Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów, zaś 19 września, w ustawionej na błoniach hali,  swój finał będzie miała Wielka Gala Mistrzów Warsztatu.

Stadion_Narodowy_2

Zostaw Komentarz