FILTRY HENGST W SIECI HART

05 lut 2014

Firma HART wprowadziła do swojej oferty filtry (paliwa, oleju, powietrza, kabinowe) do samochodów osobowych firmy HENGST. Produkty te będą dostępne w każdej z 18 filii firmy HART na terenie Polski oraz Czech.

Hengst01HENGST jest znany nie tylko z produkcji filtrów jako części zamiennych, ale również kompletnych modułów filtrujących, które dostarczane są na pierwszy montaż do wszystkich europejskich oraz większości azjatyckich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Należy przy tym do nielicznych firm, które potrafią zaprojektować a następnie samodzielnie wyprodukować kompletny układ filtracyjny od początku do końca – od etapu odlewania stopu aluminium, aż do powstania gotowego produktu, takiego jak wielofunkcyjny moduł filtracyjny.

Asortyment filtrów marki HENGST składający się z ponad 2 tysięcy referencji zapewnia 95% pokrycie europejskiego parku samochodowego. Jednocześnie corocznie oferta jest wzbogacana o ok. 100 nowych pozycji, dzięki czemu należy do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Wszystkie produkty HENGST spełniają najwyższe standardy jakościowe i produkowane są zgodnie ze specyfikacjami produktów przeznaczonych na pierwszy montaż.

Zostaw Komentarz