Fura nagród na 25-lecie

14 kwi 2015

Info_Pras_Inter_Cars_25_latDwa i pół miliona nagród rzeczowych oraz dziesięć razy po 25 tysięcy złotych, to gwarantowana pula nagród dla klientów dokonujących zakupów w Inter Cars.

 Inter Cars zaprasza klientów do wspólnego świętowania swojego 25-lecia. Firma przygotowała na tę okazję aż trzy różne promocje.

Akcja „Kupuj z Nagrodami” premiuje wszystkie zakupy dokonane od 1 lutego do 30 listopada 2015 roku. Zarejestrowani uczestnicy mogą samodzielnie zdecydować, czy od razu wymienić posiadane punkty na wybrane nagrody, czy zaczekać na zebranie większej liczby punktów i wymienić je na bardziej wartościowe trofea. Można również wymienić punkty zebrane w tej promocji na punkty IC Premia Cash.

Aby wziąć udział w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.ic25.pl. Po zalogowaniu można sprawdzić zebrany dorobek i na jakie nagrody może go wymienić. Na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i urządzenia warsztatowe, doskonałej jakości odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia oraz punkty IC Premia Cash. Liczba punktów otrzymywanych za zakupy jest proporcjonalna do wydanej kwoty. Można ją też dodatkowo zwiększyć, przekraczając ustalone progi oraz zbierając tzw. „ekstra złotówki” za zakupy wskazanych produktów dostawców, którzy są partnerami promocji. W zależności od producenta, każda wydana złotówka powiększa swoją wartość o 30%, 20% lub 10%.

Info_Pras_Inter_Cars_25_lat (2)Druga z akcji – „Wielka Gala Mistrzów Warsztatu”, została przygotowana z myślą o największych klientach. Do wygrania jest 930 podwójnych zaproszeń na galę. Poza weekendowym pobytem w prestiżowych warszawskich hotelach, karnetem targowym i udziałem w koncercie megagwiazdy na Stadionie Narodowym – uczestnicy spotkania wezmą udział w loterii, w której do wygrania jest aż 10 nagród po 25 tys. zł w punktach IC Premia Cash.

Promocja trwa do 31 sierpnia tego roku, a jej hasło przewodnie brzmi „Jedne zakupy – wiele korzyści”, co oznacza, że punkty zdobywane w Gali liczą się także w promocji „Kupuj z Nagrodami”, są więc liczone podwójnie.  Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest też rejestracja na stronie www.ic25.pl.

W promocji „Łap nagrody!” najważniejszy jest natomiast refleks. Nagrody pojawiają się codziennie o niezapowiedzianej godzinie. Zabawa polega na tym, by śledzić powiadomienia i regularnie sprawdzać stronę internetową, a następnie „ustrzelić” nagrodę i zostać szczęśliwym Mistrzem Dnia. Pierwszych kilkanaście osób, które klikną w przycisk „Łap Nagrodę!” stanie się szczęśliwymi posiadaczami atrakcyjnych pakietów. W promocji tej mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars. Akcja potrwa do 18 września.

Zostaw Komentarz