Gates do użytkowych

16 wrz 2015

Gates HD catalog 2015Firma Gates wydała nowy katalog z pełną ofertą części do samochodów ciężarowych i autobusów.

Najnowszy katalog firmy Gates obejmujący oferowane przez nią  części do pojazdów ciężarowych i autobusów jest 204-stronicową publikacją i zawiera kompletną listę elementów jakości oryginalnego wyposażenia (OE). Lista jest ułożona alfabetycznie, według producentów pojazdów. Oczywiście podane są numery części zamiennych, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować produkt marki Gates odpowiadający części OE.

W katalogu znajdują się szczegółowe informacje na temat pasków i zestawów Gates Extra Service, napinaczy i kół pasowych DriveAlign®. Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z publikacji, wskazano najpopularniejsze marki/modele, do których pasują części Gates.

Oprócz elementów paskowych układów napędowych w katalogu przedstawiono pełny asortyment przewodów do układów termicznych, paliwowych i dolotowych oraz nową linię przewodów do turbosprężarek. Ponadto znalazła się w nim lista uniwersalnych narzędzi przeznaczonych do profesjonalnego montażu i obsługi produktów Gates.

Nowy katalog jest dostępny w trzech wielojęzycznych wersjach regionalnych.

Pełną informację dotyczącą zastosowań wyrobów Gates do pojazdów użytkowych można również znaleźć na stronie www.gatesautocat.com

Zostaw Komentarz