Gates do układu chłodzenia

23 sie 2013

Gates Cooling Systems

Gates przygotował nowe wydanie katalogu swych wyrobów przeznaczonych do układów chłodzenia. Publikacja zawiera szczegółowe informacje dotyczące samych produktów oraz ich zastosowania w silnikach samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Znajdziemy w niej więc m.in. alfabetyczną listę zastosowań według marek samochodów, wykaz rozmiarów i numerów katalogowych producenta, listę części zastąpionych lub wycofanych, zdjęcia części.

Choć Gates jest najbardziej znany jako producent pasków rozrządu i pasków napędu osprzętu silnika, należy też do czołowych dostawców elementów układów chłodzenia. Teraz dzięki rozszerzeniu oferty o 64 termostaty, ugruntowuje swoją pozycję głównego dostawcy termostatów o jakości wyposażenia oryginalnego.

Przyjęta przez firmę zasada konsolidacji uszczelek i uszczelnień do kilku zastosowań w jednym opakowaniu pozwala obsługiwać wiele typów pojazdów przy zaledwie kilku pozycjach magazynowych, co niewątpliwie zapewnia znaczną oszczędność miejsca na półkach. Kolejnym ważnym uzupełnieniem jest 9 nowych zestawów zawierających dwa termostaty (są samochody w których stosowane są one w takiej liczbie) i odpowiednie elementy uszczelniające.

Poza różnymi rodzajami termostatów Gates oferuje także korki do chłodnic i zbiorników wyrównawczych, przewody kształtowane, elastyczne i proste oraz niezbędne łączniki. W katalogu ujętych zostało 25 nowych przewodów kształtowanych i 5 nowych korków zbiorników wyrównawczych.

Informacje dotyczące zastosowań produktów Gates w układach chłodzenia znaleźć można także w katalogu online znajdującym się na stronie www.gatesautocat.com. Jest on łatwy w użyciu i umożliwia wyszukanie odpowiednich części nie tylko do układów chłodzenia, lecz również pasków, zestawów i napinaczy. Katalog można przeglądać za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu dostęp do potrzebnych danych można uzyskać w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Zostaw Komentarz