General Motors nagradza Sogefi

16 kw. 2014

 Sogefi_Supplier_of_the_Year_2013Firma Sogefi została wyróżniona tytułem Dostawcy Roku 2013 przyznanym przez koncern General Motors za innowacyjne układy dolotowe.

 Firma Sogefi szczyci się nagrodami, które zdobywa regularnie jako uznany dostawca elementów przeznaczonych na rynek oryginalnego wyposażenia. Tym razem Sogefi zostało docenione przez GM za dokonania w dziedzinie innowacji oraz jakości produktów i obsługi.

Na ceremonii, która odbyła się w Detroit, nagrodę w kategorii „układy dolotowe” odebrał Guglielmo Fiocchi, dyrektor generalny grupy Sogefi, wręczyła ją zaś Mary Barra – nowa dyrektor generalna amerykańskiego koncernu. Według przedstawicieli General Motors nagroda stanowi odzwierciedlenie ogromnego wkładu, jaki wnosi firma Sogefi w projektowanie, budowę i sprzedaż pojazdów koncernu GM.

Podczas ceremonii Guglielmo Fiocchi przyznał, że firma Sogefi jest zaszczycona, mogąc dostarczać General Motors rozwiązania dostosowane do jego potrzeb.Przedstawiciele firmy Sogefi podkreślają również, że wysoką jakość jej produktów potwierdza pozycja czołowego dostawcy filtrów powietrza, kabinowych, oleju i paliwa przeznaczonych na rynek części zamiennych. Zapewniają przy tym, że wszystkie produkty Sogefi dostępne na rynku wtórnym są produkowane według takich samych specyfikacji, co elementy wyposażenia oryginalnego. – Dzięki temu, oraz dzięki ścisłej współpracy z odbiorcami części oryginalnych, nasze części przeznaczone na rynek wtórny zapewniają takie same osiągi pojazdu, niezawodność i wytrzymałość, co elementy stosowane na pierwszy montaż – stwierdził Andrea Taschini, dyrektor Sogefi Aftermarket.

Zostaw Komentarz