Grzech nie powtórzyć

12 lut 2015

Dobre pomysły na akcje promocyjne są na tyle rzadkie, że gdy jakiś się sprawdzi, grzechem byłoby go nie powtórzyć. Wychodząc zapewne z tego założenia przedstawicielstwo ZF Friedrichshafen AG w Polsce postanowiło w tym roku również zorganizować SACHS Race Challenge, choć w nieco zmienionej postaci. Piszemy o tym w tekście „SACHS Race Challenge 2014 – zapisy ruszyły”.

Polecamy także artykuł „O Colcie, co się zacinał”, który oczywiście nie dotyczy rewolweru, lecz pewnego pechowego egzemplarza kompaktowego Mitsubishi.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

SACHS Race Challenge 2014 – zapisy ruszyły

Sukces zeszłorocznej akcji SACHS Roadshow sprawił, że niemiecka firma postanowiła i w tym roku zorganizować dla swoich klientów szkolenia w wyjątkowo atrakcyjnej formie.

miniaturka

O Colcie, co się zacinał

Trafna diagnoza może ocalić nas przed zupełnie niepotrzebnym wysiłkiem, kosztami i stratą czasu.

miniaturka

Jedno i dwuiskrowe, pojedyncze i podwójne

Każdy szanujący się producent świec zapłonowych ma w swej ofercie również pełną gamę innych elementów instalacji zapłonowej, w tym także cewek.

miniaturka

Nowy rok, nowy wizerunek

Początek roku jest dobrym czasem na wprowadzanie ważnych zmian. Pogląd ten zdaje się podzielać firma Comma, gdyż właśnie teraz zmienia swe hasło, logo i opakowania.

miniaturka

Prawie miliard wtryskiwaczy

Firma DENSO obchodziła 40. rocznicę uruchomienia w japońskiej fabryce Nishio produkcji części do układów wtrysku benzyny.

Zostaw Komentarz