Gymkhana – turboemocje z Q Service Castrol

12 sie 2019

Gymkhana, czyli wyścig na trasie z przeszkodami, to dyscyplina niezwykle widowiskowa, dostarczająca dużych emocji. Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie, ale mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

 

Gymkhana GRiD odbędzie się 7 września w Ptak Warsaw Expo. Tego dnia pod Warszawą pojawi się wielu słynnych kierowców ze swymi potężnymi, specjalnie przygotowanymi maszynami. Bedą oni rywalizować na dwóch lustrzanych trasach z przeszkodami, przy czym liczyć się będzie nie tylko czas, prędkość i zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show.

Przedstawiciele warsztatów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji będą mieli okazję na żywo zobaczyć te emocjonujące zawody. Warunkiem wejścia do gry jest realizacja minimalnego progu zakupowego wynoszącego 2500 zł netto. Następnie klienci ścigać będą się w rankingu wzrostowym, generowanym na podstawie zakupów asortymentu konkursowego w okresie trwania akcji.

Nagrodą w konkursie jest 15 jednoosobowych zaproszeń VIP na event Gymkhana Grid, który odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Do tego dla dwóch osób, które osiągną najlepszy wynik, przewidziana jest dodatkowa nagroda – co-drive z legendą rajdów, Petterem Solbergiem!

Promocja trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019 roku i dotyczy olejów Castrol EDGE. Pełny ich asortyment objęty akcją dostępny jest w regulaminie promocji, który można znaleźć w Katalogu Online.

Zostaw Komentarz