Hamulec niebezpieczeństwa

12 lut 2015

Badanie przyczyn niektórych awarii wymaga wnikliwości i spostrzegawczości technika kryminalnego. Uwaga ta jest tym bardziej słuszna, im bardziej skomplikowana jest budowa pojazdu. Zapraszamy naszych Czytelników do lektury kolejnego tekstu poświęconego dziwnej awarii. Tym razem rzecz dotyczy awarii układu hamulcowego.

Grzegorz Kacalski i Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Prawy do lewego

W powieści Ericha Remarque’a „Na zachodzie bez zmian”, raportowany spokój na odcinku frontu był dobrą i oczekiwaną w sumie wiadomością dla dowództwa. W opisanej historii dotyczącej awarii hamulców w pewnej luksusowej limuzynie na takie wieści trzeba było długo czekać.

miniaturka

Łożyska toczne w zawieszeniu

Łożyska toczne firmy NTN-SNR wykorzystywane są w wielu podzespołach samochodu, w tym także w jego zawieszeniu.

miniaturka

Wzorcowa filia

Mija właśnie pierwszy miesiąc działalności filii Inter Cars w Bliznem Łaszczyńskiego, uznawanej za wzorcową, ze względu na wielkość magazynu i wdrożone w nim nowoczesne rozwiązania.

miniaturka

Kolejne nowości w ofercie Nissensa

Firma Nissens systematycznie wprowadza nowe elementy do swej oferty. Ostatnio znów trafiło do niej kilka nowości.

miniaturka

Więcej sond i cewek od NGK

Firma NGK rozszerzyła swój asortyment sond o 86 nowych referencji. Jak przy tym zapewnia wszystkie te sondy odpowiadają pod każdym względem sondom montowanym fabrycznie.

miniaturka

Nowe pompy paliwa DENSO

Firma DENSO rozszerzyła swą ofertę skierowaną do klientów rynku wtórnego o nowe pompy paliwa,

miniaturka

Wstaw fotkę i wygraj

Coraz więcej firm wykorzystuje portale społecznościowe do komunikacji ze swoimi klientami. Jednym z przykładów jest firma KYB Europe, która ogłosiła na Facebooku konkurs fotograficzny.

Zostaw Komentarz