Husky plus Evidis za złotówkę

21 sty 2015

HuskyKupując w promocji dowolną stację Husky do obsługi klimatyzacji nabywca otrzymuje dodatkowo urządzenie do dezynfekcji parownika i kabiny.

Choć zima jeszcze w pełni, przynajmniej ta kalendarzowa, to co bardziej zapobiegliwi właściciele warsztatów, zaczynają już przygotowywać się do sezonu obsługi klimatyzacji. Dokonują więc przeglądów posiadanego sprzętu i przeprowadzają jego naprawy, zdając sobie sprawę, że później, gdy klienci chcący „nabić” klimatyzację czy ja odkazić pojawią się w większej liczbie, nie będzie na to czasu. Właśnie teraz jest też najlepszy czas, by przymierzyć się do kupna nowej stacji nowej klimatyzacji, czy to kolejnej czy tej pierwszej. Można bowiem spokojnie przepatrzeć katalogi producentów i dystrybutorów wyposażenia warsztatowego, bez pośpiechu zapoznać się z parametrami poszczególnych urządzeń, poszukać specjalnych ofert.

EvidisDo ofert takich niewątpliwie zaliczyć można promocję przygotowaną przez firmę HELLA Polska polegającą na tym, że przy zakupie dowolnej stacji do serwisowania klimatyzacji serii HUSKY, jej nabywca dodatkowo otrzymuje urządzenie do dezynfekcji parowników i kabin pasażerskich EVIDIS płacąc za nie 1 zł. Tym samym zyskuje on możliwość zaproponowania swym klientom również usługi usunięcia bakterii i grzybów z powierzchni parownika, kabiny pojazdu i instalacji wentylacyjnej.

Operację tę przy pomocy urządzenia EVIDIS można przeprowadzić w każdym pojeździe z instalacją 12 V w sposób prosty, szybki i w pełni automatyczny. Urządzenie podłączamy za pomocą wtyczki do gniazdka zapalniczki, następnie jego zbiornik napełniamy płynem dezynfekującym, zamykamy okna, włączamy wentylację w obiegu zamkniętym i uruchamiamy silnik. EVIDIS rozpyla wówczas płyn dezynfekujący, mgła jest przenoszona do parownika i poprzez kanały powietrza rozchodzi się po całej kabinie pojazdu. Po zakończeniu dezynfekcji urządzenie zostaje automatycznie wyłączone.

Gdy skończy się dostarczony z urządzeniem zapas płynu oraz pałeczek zapachowych (do umieszczania w dyszach wylotowych powietrza), płyn i pałeczki można oczywiście dokupić.

Zostaw Komentarz