Inter Cars – 180 filii

28 paź 2015

Inter Cars wciąż rozwija swoją sieć sprzedaży.  W tej chwili w Polsce składa się na nią 180 filii.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy powstało 7 nowych punktów należących do sieci firmy Inter Cars, w których można kupić części zamienne do aut osobowych, ciężarówek, przyczep i naczep. Do końca roku uruchomione maja zostać kolejne.

Zmiany w Długołęce

filia dlugoleka (2)Filia, która dotychczas mieściła się w Długołęce przy ul. Długosza 60, zmieniła swoją siedzibę. Obecnie znajduje się przy ul. Wrocławskiej 49. Nowy obiekt zdecydowanie korzystniej prezentuje się od poprzedniego i ma lepszą lokalizację. Każdego dnia punkt realizuje trzy miejskie i trzy pozamiejskie trasy dostaw. W nowej siedzibie filii mieści się magazyn o powierzchni 1000 m2, sala sprzedaży o powierzchni 350 m2 oraz część biurowa z nowoczesną salą konferencyjną.

Przeprowadzka w Piotrkowie Trybunalskim 

filia piotrkow 2 (1)Adres zmieniła także filia w Piotrkowie Trybunalskim. Z ul. Słowackiego 209a przeniosła się bowiem na ul. Dmowskiego 59. Dzięki temu udało się powiększyć magazyn. Obecny ma powierzchnię ok. 800 m2. Sprzedaż prowadzona jest w przestronnej sali, a obsługę klientów ułatwia jasne oznakowanie ścieżki sprzedaży. Filia realizuje dziennie aż 9 tras dostaw.

Wejherowo – zmiana adresu

Filia w Wejherowie zmieniła swój adres. Obecnie mieści się przy ul. Tartacznej 9. Przeprowadziła się tam z ul. 1 Brygady Pancernej W.P. 92. Punkt znajduje się w dzielnicy przemysłowej Wejherowa, około 3 km od centrum miasta. Od poprzedniej lokalizacji dzieli ją tylko 300 metrów, po przeprowadzce dojazd do filii jest jednak zdecydowanie lepszy, gdyż mieści się ona teraz w pobliżu  głównej trasy – drogi krajowej nr 6.

Nowa filia w Łukowie

filia LukowW połowie września została otwarta filia w Łukowie, przy ul. Międzyrzeckiej 72F. W ofercie ma części zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych. Filia charakteryzuje się dobrą lokalizacją, co daje możliwość szybkich dostaw towarów do klientów 4 razy dziennie.

Filia w Brzegu

Pod koniec września została uruchomiona filia w Brzegu zajmująca się sprzedażą części do samochodów osobowych i użytkowych. Towar ekspediowany jest do klientów trzema trasami.

Nowa filia w Mławie

Kolejna filia Inter Cars otwarta została w Mławie przy ul. Brukowej 1. Również i tutaj można kupić części zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarówek.

Działdowo z własną filią

Filię Inter Cars znaleźć można także w Działdowie. Jest ona zlokalizowana przy trasie numer 542, prowadzącej do Dąbrówna. Do niedawna tamtejszych klientów obsługiwała filia w Olsztynie. Potrzeby rynku zdecydowały jednak o uruchomieniu filii w Działdowie. Można w niej zamawiać części do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Towar wyjeżdża do klientów 5 razy dziennie, średnio co 2 godziny.

Zostaw Komentarz