Inter-Team i REMSA

02 lis 2017

Inter-Team powiększył swą ofertę o tarcze hamulcowe marki REMSA. Asortyment obejmujący ponad 1200 referencji klocków, 1000 referencji tarcz oraz blisko 200 referencji szczęk ma być stale rozbudowywany.

Inter-Team od 2009 r. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki REMSA. Dotychczasową ofertę klocków i szczęk hamulcowych REMSA poszerzono teraz o tarcze hamulcowe REMSA Master Advanced Line.

– Produkty marki REMSA cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów – mówi Kamil Król, odpowiedzialny za wprowadzenie nowego asortymentu.  – Rozbudowa oferty o tarcze hamulcowe tej marki była więc naturalną odpowiedzią na oczekiwania rynku. Dzięki wyjątkowo szerokiej gamie tarcz REMSA jesteśmy w stanie dostarczyć części wysokiej jakości do prawie każdego typu  samochodu, zaczynając od najnowszych, przez najbardziej popularne, na najrzadziej spotykanych kończąc.

Przedstawiciele Inter-Team zapewniają jednocześnie, że tarcze REMSA Master Advanced Line, które trafiły do oferty firmy, charakteryzują się wysoką jakością, potwierdzoną licznymi testami laboratoryjnymi. Spełnienie najwyższych norm jakości potwierdzają z kolei uzyskane certyfikaty i homologacje.

REMSA to hiszpański producent, który od blisko 50 lat dostarcza elementy układu hamulcowego zakładom motoryzacyjnym na całym świecie. Firma dysponuje 10 fabrykami wyposażonymi w najbardziej elastyczne systemy produkcyjne. Rocznie powstaje w nich ok. 130 mln części zamiennych, z czego ok. 1/3 stanowią zestawy klocków i tarcz. Firma szczyci się bardzo szeroką gamą oferowanych referencji – znajdują one zastosowanie aż w 99% europejskich samochodów.

 

 

Zostaw Komentarz