Żarówki Philips WhiteVision
– atrakcyjne bezpieczeństwo

26 lis 2015

Żarówki Philips WhiteVision oferują temperaturę barwową światła (4300 K) zbliżoną do lamp ksenonowych. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% od konwencjonalnej żarówki łączy unikatową wydajność oświetlenia ze stylowym wyglądem samochodu.

untitled-sds_3535145166Efektowny wygląd samochodu, a do tego o 60% więcej światła na drodze – oto zalety tego produktu. Oznakowanie pasów ruchu oraz znaki drogowe są jeszcze lepiej widoczne dzięki wyższej temperaturze barwowej i białej poświacie ksenonowej. Bielsze i bardziej kontrastowe światło wspomaga koncentrację i gwarantuje komfortową jazdę w nocy.

Żarówki WhiteVision są produkowane ze szkła kwarcowego z powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV, zgodnie z najwyższymi standardami Philips. Takie szkło jest bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło twarde i ma doskonałą odporność na ekstremalne temperatury oraz wibracje. Wydłuża to trwałość, która przekracza 450 godzin.

untitled-sd_1899296641WhiteVision dostępne są w typach H1, H3, H4 i H7 oraz jako oświetlenie sygnalizacyjne w wersji T4W i W5W.

Więcej informacji o najnowszej generacji lamp halogenowych oraz o innych produktach z szerokiej oferty Philips można znaleźć na stronie www.philips.pl/motoryzacja.

 

Zostaw Komentarz