Jurid w nowych opakowaniach

27 mar 2018

Federal-Mogul Motorparts wprowadza szereg zmian wzmacniających markę Jurid, znaną z produktów hamulcowych o jakości OE. Pierwsza z nich to nowe, wysokiej jakości opakowania. Początkowo znajdą zastosowanie w ofercie klocków hamulcowych do samochodów osobowych, a następnie w gamie pozostałych produktów, w tym klocków do pojazdów użytkowych oraz tarcz hamulcowych. Zapowiedziane przez Federal-Mogul Motorparts zmiany dotyczą również strony internetowej Jurid, na której pojawią się nowe materiały techniczne.

– Prowadząc badania i rozwój produktów, dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Dotyczy to również opakowań – wyjaśnia Gozde Kirali, brand manager z Federal-Mogul Motorparts EMEA. – Całkowicie zmieniliśmy wygląd opakowań, które mają oddawać ducha technologicznego naszej marki. Niezależnie czy opracowujemy klocki hamulcowe, czy nowe katalogi, dokładność, bezpieczeństwo i niezawodność są dla naszego zespołu priorytetem.

Nowe opakowania opatrzone są kodem QR, kierującym klienta do wyszukiwarki części na stronie internetowej Jurid. Można tam znaleźć przydatne szczegóły na temat produktów do pojazdów osobowych i użytkowych, wskazówki techniczne, instrukcje montażu, katalogi, szkolenia techniczne i filmy. Nowością jest również blog, na którym można dowiedzieć się więcej o produktach, promocjach i innych wydarzeniach firmowanych przez Jurid.

Dodatkową zaletą nowych opakowań jest większa różnorodność ich rozmiarów, co pozwala lepiej wykorzystać powierzchnię magazynową i usprawnić dystrybucję. Na nowych opakowaniach znajdzie się również etykieta zabezpieczająca, pozwalająca na weryfikację oryginalności i potwierdzająca najwyższą jakość produktu.

Historia marki Jurid sięga 1915 roku. Od tego czasu marka wprowadziła wiele innowacji w dziedzinie produktów hamulcowych. Począwszy od pierwszych, formowanych ciśnieniowo hamulców z 1920 roku, po wprowadzone blisko 100 lat później praktycznie bezpyłowe klocki Jurid White. Obecnie kompleksową ofertę produktów Jurid wyróżnia wysokie pokrycie europejskiego parku samochodowego w przypadku klocków i tarcz hamulcowych. Wśród produktów znajdziemy również zaciski oraz linki hamulcowe i linki sprzęgła. Wszystkie komponenty Jurid są testowane w niemieckiej fabryce Federal-Mogul Motorparts w Glinde, nieopodal Hamburga.

Zostaw Komentarz