Katalogi KYB na rok 2014

01 kwi 2014

KYB News - Nowe katalogi KYB na 2014 rokDostępne są już nowe edycje katalogów amortyzatorów KYB oraz sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. W publikacjach tych zawarto szczegółowe informacje o zastosowaniach wszystkich produktów KYB wraz z listami nowych aplikacji na rok 2014.

Gama produktów KYB ujęta w katalogach, a znajdująca zastosowanie zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych, powiększyła się o 66 nowych numerów referencyjnych amortyzatorów KYB oraz o 92 nowości z segmentu sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. Dodatkowo katalogi uzupełniono o 160 nowych zastosowań dla istniejących już referencji. Poszerzony asortyment obejmuje części do ponad 13 mln samochodów poruszających się po europejskich drogach.

Dodać należy jeszcze, że katalog amortyzatorów KYB zaktualizowano także o 22 nowe referencje zestawów montażowych, 45 zestawów ochronnych oraz 139 nowych zastosowań dla istniejących już referencji.

Katalogi KYB na rok 2014 można pobrać w formacie PDF ze strony internetowej www.kyb-europe.com. Znajdują się one tam w zakładce w zakładce „Katalog”. Dostępne są one również w formie elektronicznej w bazie katalogów TecDoc.

Zostaw Komentarz