Wielki Rajd – kolejne szczegóły

01 sty 2014

Znane są kolejne szczegóły dotyczące tegorocznej edycji organizowanego przez Inter Cars konkursu Wielki Rajd, o której nie tak dawno informowaliśmy. Otóż wiadomo już, że ogłoszenie wyników nastąpi w Mikołajkach, bo tam właśnie, w hotelu Gołębiewski w dniach 13-15 czerwca, odbędzie się Gala Mistrzów Warsztatu podczas, której nastąpi rozstrzygnie konkursu i wręczone zostaną nagrody. Przypomnijmy tu, iż w tym roku będą to nagrody pieniężne o łącznej wartości 1,5 mln zł.

HolowczycWiadomo również, kto będzie jednym z gości rajdowych spotkań jakie w marcu kwietniu i maju zostaną zorganizowane dla zwycięzców tzw. Odcinków specjalnych, czyli miesięcznych konkursów w specjalny sposób premiowanych punktami. Ogłoszono bowiem, że pojawi się na nich, tak jak w ubiegłym roku, Krzysztof Hołowczyc.

Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznego Wielkiego Rajdu oraz Gali Mistrzów Warsztatu znaleźć można, w miarę ich ujawniania, na stronie internetowej całego wydarzenia ( http://www.galamistrzow.pl/, tamże należy dokonać rejestracji niezbędnej, aby wziąć udział w konkursie.

Jeden z ubiegłorocznych Odcinków Specjalnych obył się na szutrowych drogach w Mikołajkach, które są specjalnością Krzysztofa Hołowczyca.

Oes_Mikolajki_1Oes_Mikolajki_2

 

Zostaw Komentarz