Konkurs „STAG – gazuj i wygrywaj”

18 maj 2016

StagPonad dwieście nagród w trakcie trwania konkursu, w tym zwrot poniesionych wydatków związanych z montażem instalacji gazowej marki STAG o wartości 2,5 tys. zł – tyle można wygrać w konkursie adresowanym do osób noszącym się z zamiarem przystosowania swojego auta do zasilania propanem-butanem. „Gazuj i wygrywaj” to motto dla niezdecydowanych aktualne od do końca bieżącego roku.

Zalet posiadania instalacji autogazu jest wiele, a najważniejsza z nich to niewątpliwe niższe koszty paliwa. Zwłaszcza w perspektywie zbliżających się wakacji i związanych z nimi podróży. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji w autoryzowanym serwisie STAG. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. Konkurs potrwa od maja do grudnia, więc nagrodzonych szczęśliwców będzie aż siedmiu.

Dodatkowo każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe, zestawem gadżetów zawierającym kubek termiczny, koszulkę i czapkę. Aby zawalczyć o te nagrody wystarczy wejść na stronę http://www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania.

W sumie zatem na uczestników konkursu czeka 230 nagród raz dziennie i 7 nagród specjalnych raz w miesiącu.

Zostaw Komentarz