Laboratorium Federal-Mogul

07 paź 2015

Federal-Mogul Motorparts uruchomił nowe laboratorium testowe, w którym badane będą elementy silników, podwozi, filtrów i uszczelnień.

Federal-Mogul Motorparts - nowe laboratorium testowe 3Laboratorium powstało w 20-tysięcznym miasteczku Kontich w północnej Belgii, w którym znajduje się również główna siedziba Federal-Mogul Motorparts w Europie. Nowe centrum testowe wspiera inne placówki badawcze firmy w kontroli jakości oraz prowadzeniu analiz porównawczych.

Federal-Mogul cieszy się zaufaniem producentów pojazdów dzięki ofercie wysokiej jakości produktów. Nasze nowe możliwości dotyczące procedur testowych pozwolą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych – mówi Marcin Sochaczewski, dyrektor marketingu na region Europy Centralnej i Północnej z Federal-Mogul Motorparts Poland. – Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, wydajnych i trwałych produktów o jakości znanej z rynku OE. Dzięki laboratorium w Kontich nasze części do podwozi, silników, filtry oraz uszczelnienia spełnią te wysokie wymagania.

Przedstawiciele firmy podkreślają, że testy zatwierdzające produkty przed ich wprowadzeniem na rynek gwarantują, że wszystkie części spełniają najwyższe normy jakościowe. Ponadto wyposażenie laboratorium daje zespołowi ds. gwarancji możliwość analizy zachowania części podczas eksploatacji. Wszystko to ma zapewnić, że części zamienne kierowane przez Federal-Mogul Motorparts na rynek wtórny, będą reprezentowały jakość elementów stosowanych na pierwszy montaż.

 

Zostaw Komentarz