Liga Liqui Moly

14 lut 2017

Jeśli masz zamiar w najbliższych miesiącach starować w zorganizowanych samochodowych imprezach sportowych, możesz jednocześnie wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez firmę Liqui Moly.

Nagrodą główną w konkursie Liga Liqui Moly jest wyjazd z osobą towarzyszącą na wyścigi TCR, które odbędą się 22–25 września na słynnym niemieckim torze Hockenheimring. Aby się o nią ubiegać, należy zacząć od zgłoszenia chęci uczestnictwa w konkursie na oficjalnym profilu Liqui Moly Polska https://www.facebook.com/liquimolypolska/ w terminie do 15 marca. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia pojazdu, w którym uczestnik ma zamiar startować w nadchodzącym sezonie, krótki opis zeszłorocznych startów oraz plan startów w tegorocznych zawodach samochodowych takich jak KJS, Classicauto CUP, Track Day, SuperOES, itp.  Na podstawie tych wpisów Liqui Moly wybierze 50 uczestników konkursu, którzy otrzymają zestaw startowy składający się z 5 litrów dowolnego oleju silnikowy Liqui Moly, dodatku zmniejszającego tarcie Oil Additive, pakietu drobnych upominków oraz zestawu naklejek, które obowiązkowo trzeba umieścić na aucie.

Ligę Liqui Moly wygra ten, kto zbierze największą liczbę punktów przyznawanych za komentarze na facebookowym profilu Liqui Moly Polska dotyczące startów w zawodach samochodowych. Punktowane będą takie elementy wpisów jak zdjęcia auta, zajęte w imprezie miejsce, liczba poślubień i udostępnień itp.

Z pełnym regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

 

Zostaw Komentarz