Likwidacja szkód – konferencja na pełnym morzu

15 lip 2014

tuvWażny oraz interesujący temat, przedstawiony w atrakcyjnych okolicznościach i z wielu punktów widzenia. Taki pomysł na  konferencję  “Nowoczesne rozwiązania w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych” ma firma TÜV Rheinland Polska. 

Naprawy powypadkowe to ważny segment rynku motoryzacyjnego. Działalność w tej branży staje się jednak coraz trudniejsza. Zmieniające się wciąż regulacje prawne oraz dynamiczna sytuacja na rynku ubezpieczeń sprawiają, że właściciele warsztatów blacharskich muszą stale aktualizować swoją wiedzę, by nadążyć za zmianami. Warto przy tym korzystać z doświadczenia specjalistów, którzy potrafią w przystępnej formie przekazać usystematyzowaną wiedzę.

Untitled-5TÜV Rheinland Polska zaprasza na konferencję skierowaną do przedstawicieli biur likwidacji szkód, towarzystw ubezpieczeniowych, leasingodawców, stowarzyszeń dealerów, warsztatów blacharsko-lakierniczych, specjalistów zarządzających flotą.

W trakcie konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z procesem likwidacji szkody komunikacyjnej z punktu widzenia towarzystwa ubezpieczeniowego, właściciela pojazdu, warsztatu oraz rzeczoznawcy.

Konferencja odbędzie się na pokładzie promu UNITY LINE płynącego ze Świnoujścia do szwedzkiego Ystad.

Szczegółowy plan konferencji oraz dane kontaktowe organizatorów:  Zaproszenie_konferencja_TRP_na_promie

Zostaw Komentarz