Mechanik Roku – ruszyły oesy

01 kwi 2015

M R 2W tegorocznym konkursie Mechanik Roku 2015 organizowanym przez firmą Fota rozpoczął się właśnie cykl Odcinków Specjalnych i już za kilka dni pierwsza dzika karta trafi do zwycięzcy OS Bosch. Przez kolejne osiem tygodni, uczestnicy konkursu będą mieli okazję sprawdzić się w kolejnych „oesach”. Rywalizacja toczy się o tytuł Mechanika Roku 2015 i nagrodę główną, czyli samochód. 

Tegoroczne Odcinki Specjalne rozpoczęły się 30 marca i będą trwały do 23 maja 2015 roku. Organizator zaplanował osiem sześciodniowych „oesów”, a każdy z nich będzie nosił nazwę jednego z partnerów konkursu Mechanik Roku 2015. Partnerem pierwszego została firma Bosch, następnym patronować będą: Castrol, ATE, KAGER, Philips, Raicam, ZF (SACHS) i SKF.

W każdym Odcinku Specjalnym wyłoniony zostanie jeden zwycięzca z największą liczbą punktów przyznanych za zakupy produktów oraz wyniki testu. Otrzyma on dziką kartę, pozwalającą na udział w półfinałach konkursu.

Dodać należy, iż Odcinki Specjalne dają szansę na zdobycie dodatkowych punktów w klasyfikacji generalnej. Zakupy produktów partnera danego „oesu” są bowiem nagradzane podwójnymi punktami. W czasie „oesów” dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej przyznawane są również za prawidłowe rozwiązanie testu znajomości oferty produktowej partnerów akcji.

MR1

Zostaw Komentarz