Mechanik Roku – trwają kwalifikacje

15 paź 2014

Odcinki SpecjalneDo końca października mechanicy z całej Polski mają szansę zakwalifikować się do półfinału konkursu Mechanik Roku 2014 organizowanego przez firmę FOTA. Aby znaleźć się w 50-tce półfinalistów chętni powinni rozwiązywać testy, brać udział w „odcinkach specjalnych” i kupować produkty partnerów konkursu.

 Od sześciu tygodni, w ramach kwalifikacji konkursowych, trwa rywalizacja na „odcinkach specjalnych”. Do tej pory odbyły się oesy: ATE, BOSCH, CASTROL, FEBI, KAGER, PHILIPS. Obecnie trwa odcinek specjalny RAICAM, a w następnym tygodniu mechanicy będą mieli okazję zmierzyć się na oesie SKF.

Oprócz rywalizacji na odcinkach specjalnych, uczestnicy są klasyfikowani w rankingu generalnym. Do półfinału zostanie zakwalifikowanych 50-ciu z największym dorobkiem punktowym. Dobrym sposobem, by znacznie zwiększyć swoje szanse na miejsce w półfinale, jest rozwiązywanie testów kwalifikacyjnych. W każdym z nich można zdobyć 10 punktów. Do tej pory odbyły się już dwa takie testy. Do 20 października można jeszcze rozwiązać trzeci, ostatni już w tej edycji konkursu. Przy okazji wygrać można między innymi samochód osobowy i sprzęt warsztatowy.

 

Zostaw Komentarz