Medal za akumulatory

15 cze 2015

MedalBusiness Centre Club, jedna z największych organizacji pracodawców w Polsce, uhonorował swym Medalem Europejskim firmę Exide Technologies za akumulatory marek Centra i Exide z serii Start-Stop AGM. Tym samym poznański producent znalazł się wśród 177 firm docenionych za wyroby i usługi o europejskim standardzie.

Nagrodzone Medalem Europejskim akumulatory Centra i Exide Start-Stop AGM stworzone zostały z myślą o coraz szybciej rozwijającym się rynku samochodów z systemem Start-Stop i/lub systemem hamowania rekuperacyjnego. Nowa generacja akumulatorów AGM sprawdza się także w łodziach oraz w zastosowaniach bazujących na inteligentnych układach oszczędzania paliwa.

Medal Europejski to kolejne ważne wyróżnienie dla naszych produktów, które potwierdza pozycję Exide wśród liderów nowych technologii i producentów akumulatorów. To nie tylko cieszący nas dowód uznania, ale także doping do prowadzenia dalszych badań w dziedzinie technologii produkcji akumulatorów, do rozwoju i dostarczania naszym klientom produktów najwyższej jakości – powiedział Janusz Mieloszyk, dyrektor generalny Exide Technologies S.A.

Zostaw Komentarz