Mobil 1 i paliwo na cały rok

15 lip 2015
miniaturka

Mobil 1 oszczędza paliwo

Dwóch na trzech uczestników badania przeprowadzonego na stronie internetowej Mobil 1 wśród klientów tej marki potwierdziło spadek zużycia paliwa. Teraz Mobil 1 oferuje kierowcom dodatkowo możliwość wygrania przedpłaconej karty paliwowej o wartości 8500 zł. Konkurs na stronie www.mobil1.pl już trwa, a zgłoszenia są przyjmowane do końca września br.

miniaturka

Mobil 1 do każdego silnika

Czterdzieści lat temu na sklepowe półki trafił pierwszy syntetyczny olej Mobil 1. Dzisiaj ta marka znana jest milionom kierowców na całym świecie i zapewnia skuteczną ochronę silnika praktycznie w każdych warunkach. Poznaj gamę olejów syntetycznych Mobil 1.

miniaturka

Dobierz optymalny olej

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia doboru oleju na stronie www.mobil1.pl i dowiedz się, które oleje silnikowe spełniają wymagania serwisowanego przez Ciebie pojazdu. Postaw na produkty od renomowanych producentów i wybieraj oleje zawsze zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu.

miniaturka

Mistrzostwa Mechaników rozstrzygnięte

Obejrzyj relację filmową z finału IV Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zawody podczas targów Motor Show zgromadziły 60 młodych fachowców, którzy zdobyli najwięcej punktów w teście Mobil 1. Finaliści stanęli do konkurencji praktycznych w Poznaniu pod okiem Włodzimierza Zientarskiego oraz Akademii Praktycznych Umiejętności.

miniaturka

ABT Sportsline wybiera Mobil 1

Samochody, z których wyciśnięto maksimum mocy, wymagają najwyższej klasy środków smarnych. Dlatego znany na świecie tuner samochodów Audi i Volkswagen wybrał oleje Mobil 1 do wszystkich przygotowanych przez siebie samochodów wyczynowych. Co więcej, ABT Sportsline zaleca swoim klientom stosowanie olejów Mobil 1 we wszystkich tuningowanych przez tę firmę samochodach.

miniaturka

Niezawodny VW Golf i sokoły
latające z prędkością bolidu Formuły 1

W ubiegłym roku zapas paliwa w konkursie Mobil 1 wygrał Rafał Kruk, którego pasją jest sokolnictwo. Więcej o tym niecodziennym hobby zwycięzcy, a także o jego przygodach z motoryzacją, można przeczytać w rozmowie z laureatem poprzedniego konkursu Mobil 1.

Zostaw Komentarz