Motocyklowa wyszukiwarka BREMBO

15 Mar 2014

Dzięki nowej wyszukiwarce dobranie części hamulcowych marki Brembo i Marchesini do dowolnego jednośladu stało sie znacznie łatwiejsze.

Oprócz nowej strony internetowej przeznaczonej dla specjalistów działających na samochodowym rynku wtórnym, firma Brembo udostępniła ostatnio również nową wyszukiwarkę umożliwiającą dobór komponentów układu hamulcowego z katalogu marek Brembo i Marchesini do dowolnego jednośladu. Jednocześnie przygotowany został zestaw ciekawostek, objaśnień i filmów na temat hamulców w motocyklach.

wyszukiwarkaAby skorzystać z nowego narzedzia, należy wprowadzić odpowiednie informacje na temat pojazdu (marka, model, pojemność silnika, rok produkcji) w wyszukiwarce znajdującej sie na stronie www.moto.brembo.com. Na tej podstawie aplikacja przeskanuje całą ofertę Brembo i Marchesini, po czym wskaże produkty, które są dostępne dla wybranego motocykla oraz miejsce, gdzie można je zakupić.

“Motocyklowa” wyszukiwarka Brembo obejmuje ponad 7000 modeli jednosladów, począwszy od najbardziej ekskluzywnej serii motocykli sportowych, przez popularne skutery, po motocykle turystyczne. Ujęte zostały w niej również wszystkie produkty Brembo i Marchesini dostępne na rynku. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do informacji o ponad 100 różnych rodzająch produktów: od klocków, przez tarcze, zaciski, cylindry hamulcowe i sprzęgła, po koła. Wszystkie te elementy podzielono przy tym na 4 kategorie: Racing (Wyścigi) – grupujacą produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających motocyklistów; Performance (Osiągi) – obejmującą produkty dedykowane kierowcom lubiacym dynamiczną jazdę; Premium – zawierającą tarcze i klocki Brembo, które w pełni odpowiadają oryginalnym częściom; Genuine – zawierająca klocki stworzone przez Brembo jako wyposażenie oryginalne (OEM).

Każdy z produktów jest dokładnie opisany, a zamieszczone informacje zapewniają użytkownikom niezbędną wiedzę o danym elemencie. Dodatkowo można tu znaleźć ciekawostki i materiały wideo. Ponadto, dla każdego produktu wyszukiwarka proponuje dodatkowe elementy z oferty Brembo, które są dostępne i kompatybilne z wybranym produktem.

Dodać ponadto należy, iż dzięki funkcji geolokalizacji wyszukiwarka wskazuje najbliższy punkt sprzedaży lub najbliższego oficjalnego dystrybutora w ponad 60 krajach, w których dystrybuowane są produkty Brembo.Nowe produkty i motocykle dodawane są oczywiście na bieżąco, a zatem użytkownik ma dostęp do wszystkich nowości Brembo i Marchesini.

Wyszukiwarka Brembo została stworzona tak, by dostosowywała się. się do ekranów różnej wielkości i rozdzielczości, znajdujących się w najbardziej popularnych urządzeniach, od tabletów, do komputerów osobistych i smartfonów. Niestety dostępna jest, przynajmniej obecnie, tylko w języku angielskim i włoskim.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz