Motoryzacyjny zawrót głowy

29 lip 2014

W pierwszy weekend września warszawskie lotnisko Bemowo gościć będzie największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej i olbrzymie motoryzacyjne show.

Imprezą, która na stałe wpisała się w kalendarz polskiej branży motoryzacyjnej, są targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizowane przez Inter Cars. W tym roku odbędą się one w dniach 5-7 września, a na ich miejsce, tak jak w latach poprzednich, wybrane zostało warszawskie lotnisku Bemowo.

IC Targi029Bywalcy targów, tegoroczna ich edycja będzie nosić numer 14, dobrze wiedzą, czego mogą się spodziewać – największej tego typu imprezy w kraju. I faktycznie blisko 200 wystawców pokaże bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego. Będą też motocykle marki Triumph i Ducati, akcesoria motocyklowe, prezentacja prasy, portali branżowych itp., więc można śmiało powiedzieć, że Targi Inter Cars obejmą całą branżę części zamiennych i usług warsztatowych.

Waga ciężka

Na odwiedzających targi czekać też będzie rozbudowana Strefa Ciężka poświęcona rynkowi pojazdów użytkowych. Znajdzie tu swoje odzwierciedlenie nieustannie rozwijana przez Inter Cars oferta części do ciężarówek, będzie również ekspozycja firmy Feber, sieci serwisowej Q Service Truck, (która obchodzi właśnie 15-lecie istnienia), itp.

Inter Cars Motor Show 4Emocje w dzień

Targom Inter Cars zawsze towarzyszyły atrakcje motoryzacyjne, a przez lata część rozrywkowa rozrosła się tak, że osiągnęła formę osobnej, odbywającej się równolegle imprezy o nazwie Inter Cars Motor Show. W tym roku udział w niej będzie mógł wziąć każdy, kto kupi bilet (przez internet). Zyska w ten sposób sposobność oglądania pokazów dritfu w wykonaniu samochodów osobowych i ciężarowych, akrobacji motocyklowych, wyścigów dragsterów itp.

Będzie też mógł zobaczyć całą rundę Driftingowych Mistrzostw Polski 2014. A to oznacza najlepsze teamy, najlepszych kierowców, a przede wszystkim – pełne zaangażowanie w rywalizację, czyli gwarancję najwyższego poziomy widowiska.

Nocne Motor ShowNocne szaleństwa

W sobotni wieczór odbędzie się nocne Motor Show. Pokazom po zmroku towarzyszyć będę efekty muzyczne, świetlne i pirotechniczne. Widowisko takie w zeszłym roku spotkało się z dużym zainteresowaniem, więc organizatorzy postanowili je kontynuować. Bilety będzie można kupić w ten sam sposób jak na imprezę dzienną.

Inter Camp

Na gości, którzy chcą zabawić dłużej na targach czekać będzie zlokalizowany na ich terenie Inter Camp, czyli chroniony camping z pełną infrastrukturą sanitarną (toaletami, prysznicami). Wystarczy zatem zabrać ze sobą namiot, przyczepę campingową, kampera a odpadnie potrzeba poszukiwania noclegu. Dodatkowo zakup miejsca na Inter Camp uprawnia do wejścia na Inter Cars Motor Show.

Więcej informacji o tegorocznych Targach Inter Cars znaleźć można na poświęconej im, regularnie aktualizowanej stronie internetowej www.14targi.intercars.com.pl

Zostaw Komentarz